Youtube’dan İlginç ve Çılgın Videolar Yayınlayan 5 Maker!

Youtube’dan İlginç ve Çılgın Videolar Yayınlayan 5 Maker!

Listemizin ilk sırasında “ColinFurze” yer alıyor. Colinfurze birbirinden ilginç ve keyifli icatlarını izleyicilerine sunuyor. Hatta bazı konularda dünya rekorları var. Youtube üzerinde yaklaşık 6,5milyon takipçisi bulunmakta. Hazırladığı videolarda mekanik ve elektronik konularını harmanlıyor. Ellerini kirletmenin ötesinde videolar hazırlayan bu arkadaşı mutlaka takip etmelisiniz.

 

The King of Random kanalı ise deneysel çalışmaları fiziksel olarak ölçeklendirdiği videolar yayınlıyor. Kimi zaman bir maddeyi eritiyor kimi zaman bir maddeyi ısıtıyor kimi zaman diy makineler yapıyor. Youtube üzerinde yaklaşık 10 milyon takipçisi olan bu kanalı takip ederek hayatınızda ki maddelere karşı bakış açınızı değiştirebilirsiniz.

 

Mini Gear, bizce bu kanalı çok seveceksiniz. Dc motorlar ve geri dönüşüm materyalleri ile yaptığı projeler gerçekten şaşırtıcı. Yaptığı oyuncaklardan birisi olan ATM makinesi projesini mutlaka incelemelisiniz. 2 milyonun üzerinde takipçisi olan bu kanal kartonlara ve dc motorlara olan ufkunuzu değiştirebilir.

 

How to Make Everything, günlük hayata dair bir şeyler bulabileceğiniz bir youtube kanalı. Kimi zaman bir ekmek  yapımı, kimi zaman bir turşu yapımının inceliklerini öğrenebilirsiniz. Hatta kahve süsleme sanatı hakkında dahi videolar bulabilirsiniz. Yaklaşık 1 milyon takipçisi olan bu kanalı takip listenize eklemelisiniz.

 

Listemizde ki  bir diğer kişi olan Allen Pan – Sufficiently Advanced youtube kanalı, bir çoğumuzun hayal ettiği oyuncakları ,  fiziksel olarak bizlere yapılabileceğini gösteren bir arkadaş. Kanalda farklı cosplay ürünlerini geliştiriyor. Youtube üzerinde yaklaşık 700 bin takipçisi olan Allen, oldukça fazla görüntülenmeye sahip.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis